10 лист. 2017 р.

Гра - посібник "Державні символи України"


Мета гри: Познайомити дітей із державною символікою, розширити та збагатити лексичний запас дітей словами: держава, герб,прапор, гімн, обереги, символи; розвивати світогляд; виховувати почуття гордості, патріотизму та зацікавленість до історії своєї держави.
Хід гри
1." Знайди український прапор і герб"
Роздати дітям великі картки-фони та маленькі картки із зображенням гербів та прапорів. Запропонувати малюкам серед маленьких карток знайти Прапор і Герб України і накласти на відповідні зображення на великій картці-фоні.

2. " Посели Оленку і Тарасика в Україні".
Роздати дітям картки - фони із зображенням карт і маленькі картки із зображенням хлопчика й дівчинки. Запропонувати малюкам "поселити" Оленку і Тарасика в Україні, тобто покласти картку із зображенням дітей на прямокутник біля карти України.
3. Робота з пазлами
Запропонувати дітям скласти малюнок і сказати, що вийшло. Кожна дитина має розповісти про той державний символ, який у неї вийшов. Щоб ускладнити завдання, перемішати декілька розрізаних малюнків.
4. Робота з контурними малюнками
- Розфарбувати державні символи України відповідними фарбами і розказати, що ви про них знаєте: прапор України і герб обвести простим олівцем і розфарбувати фарбами; обереги (калину, рушник) розфарбувати олівцями. Розфарбувати ту доріжку, по якій діти дійдуть до української хатинки, а потім і український прапор відповідними кольорами.                                                    

Немає коментарів:

Дописати коментар